تخفیف نیروی های برقی
نوشته شده توسط : مرجان

وقتی به دنبال هتلی عالی هستید، اینورتر هایتک البته، شما باید به هزینه فکر کنید. با این حال، نزدیکی به جاذبه ها نیز بسیار مهم است. پولی را مصرف می کند که می توانید برای لذت بردن از تعطیلات خود استفاده کنید. چند چیز مختلف وجود دارد که همیشه باید ابتدا آنها را بررسی کنید. اینورتر hitek بیاموزید که چگونه می توانید بهترین ارزش را برای آنچه نیاز دارید و توانایی پرداخت آن را پیدا کنید.

سرویس برق

سرویس اتاق یکی از بهترین بخش های هتل است. چگونه می توانید بدون ترک تخت از یک میان وعده نیمه شب لذت ببرید؟ اگرچه این ممکن است کمی بیشتر برای شما هزینه داشته باشد، اما ارزش آن را دارد زیرا می توانید در اتاق خود بمانید و از هوس هایی که دارید مراقبت کنید. عضویت سازمانی خود را در نظر بگیرید. برخی از گروه ها در هتل های خاصی به اعضا تخفیف می دهند. این تخفیف ها اغلب فراموش می شوند و می توانند پس انداز قابل توجهی را ایجاد کنند. این می تواند در چند شب پس انداز زیادی را به همراه داشته باشد. این همچنین می تواند یک شب رایگان در هتل برای شما فراهم کند. امکاناتی مانند وای فای رایگان، امکانات بدنسازی، استخر و غذای رایگان نیز ممکن است ملاحظات مهمی باشند. هتلی را انتخاب کنید که تمام نیازهای شما را برآورده کند. 

قبل از رزرو اتاق هتل، در اینترنت برای معاملات جستجو کنید. اغلب، شخصی که اتاق شما را رزرو می کند، به شما در مورد تخفیف های آنلاین نمی گوید. این مسئولیت شماست که اینترنت را برای این پس انداز جستجو کنید. وب سایت های مسافرتی زیادی وجود دارند که تخفیف ارائه می دهند.

زمان ورود به برق

زمان ورود به هتل را بدانید. برخی از افراد از پرسیدن زمان ورود به هتل غفلت می کنند و زمانی که اتاقشان هنوز آماده نیست به هتل می رسند. تماس بگیرید و بپرسید که آیا فکر می کنید زودتر می آیید. همیشه باید برنامه ریزی هر سفر جدی را ماه ها یا هفته ها زودتر شروع کنید. این به شما کمک می کند زودتر رزرو کنید و بهترین قیمت ها را دریافت کنید. اگر از چند ماه قبل رزرو کنید، بسیاری از هتل ها بهترین تخفیف ها را ارائه می دهند. این باعث صرفه جویی 50 درصدی یا بیشتر مکرر می شود! هر گونه قرار ماساژی را که می گیرید زودتر رزرو کنید. بسیاری از ماساژورهای برتر با نام کتاب می نویسند، بنابراین هر چه زودتر برنامه ریزی کنید.

عضو خانواده برق

اگر عضو هستید، ببینید آیا می توانید از طریق AAA تخفیف هتل دریافت کنید. ممکن است تعجب کنید که عضویت در باشگاه خودروی شما شامل تخفیف هتل می شود، اما اینطور است. شما می توانید بیش از 5٪ در اقامت در هتل خود صرفه جویی کنید. این می تواند به یک سفر طولانی اضافه شود. اگر به طور منظم می دوید، با همراه داشتن لباس مخصوص دویدن و جی پی اس، به برنامه روتین خود در سفر ادامه دهید. اگر وسایل و اتاق مناسب خود را رزرو کرده باشید، همچنان می‌توانید از دویدن صبح زود هنگام تعطیلات لذت ببرید. حتی اگر مجبور باشید از جاده ها یا خیابان های شهر بدوید، وقتی کارتان تمام شد، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شهر بیاموزید.

اگر به محیط زیست اهمیت می دهید یک تعطیلات سبز را انتخاب کنید. چندین هتل سبز در اطراف وجود دارد. برخی از هتل های جدیدتر دارای گواهی سبز هستند. همچنین، هتل‌های قدیمی‌تر اغلب تغییرات زیادی را برای سازگاری با محیط‌زیست انجام می‌دهند. یک آژانس مسافرتی خوب می تواند به شما کمک کند هتل هایی را پیدا کنید که سازگار با محیط زیست هستند.

هزینه های برق

اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی بابت قبض هتل دریافت کنید، قبل از رزرو با محل در مورد ترانسفر هتل صحبت کنید. بسیاری از اوقات، اتاق ها به نظر می رسد معامله خوبی هستند، اما هزینه های پنهانی برای این خدمات وجود دارد. پرسیدن در این مورد از قبل به به حداکثر رساندن پس انداز شما کمک می کند. قبل از ورود تماس بگیرید تا ببینید آیا استخر باز است تا خانواده را خوشحال نگه دارید. زمانی که به اتاق خود مراجعه می‌کنید و بچه‌هایی که فریاد می‌زنند «استخر» فقط متوجه می‌شوید که بسته است، می‌تواند بسیار خسته‌کننده باشد.

برق موجود در زندگی ما

اگر می خواهید اتاق هتل را از نظر وجود ساس بررسی کنید، از حمام شروع کنید. حمام محل معمولی نیست که ساس در آن باشد. هنگامی که تشخیص دادید که هیچ چیزی در آن وجود ندارد، چمدان های خود را بگذارید و بقیه محل را بررسی کنید. این می تواند یک پناهگاه موقت برای کودکان و حیوانات خانگی باشد. تعیین کنید که آیا هتلی که در نظر دارید اجازه سیگار کشیدن را می دهد یا خیر. اگر غیرسیگاری هستید، ممکن است بخواهید از هتل هایی که اتاق سیگار ارائه می دهند دور بمانید. حتی اگر یک اتاق غیرسیگاری رزرو کرده باشید، بوی دود می‌تواند از طریق دریچه‌های هوای هتل بچرخد و باعث شود لباس‌های شما بو را به مشام برسانند. حتی مواردی وجود دارد که افراد قبل از رسیدن شما در اتاق های غیرسیگاری سیگار می کشند. برای جلوگیری از بوی تعفن، یک هتل غیر سیگاری انتخاب کنید.

برق مصرفی

اگر سیگار می کشید، مطمئن شوید که سیاست سیگار کشیدن هتل چیست. بسیاری از آنها اتاق هایی را برای افراد سیگاری در نظر گرفته اند. بپرسید که آیا هر یک از اینها موجود است یا خیر. اگر آنها متوجه شوند که شما در منطقه غیر سیگاری سیگار کشیده اید، ممکن است از شما جریمه بگیرند. همیشه امکان ورود زودهنگام وجود ندارد. سفر خود را درست برنامه ریزی کنید وگرنه ممکن است در لابی هتل منتظر بمانید. معمولاً لازم است که هتل ها قبل از اینکه به شما اجازه ورود به اتاق را بدهند، اتاق شما را سرویس کنند. اگر زودتر برسید، می توانید ببینید اتاق شما آماده است یا خیر. با این حال، روی آن حساب نکنید. 

هنگام رزرو کردن، از تخت خواب یا تخت اینورتر خواب تاشو درخواست کنید. هر هتلی نمی تواند شما را در خود جای دهد. علاوه بر این، ممکن است هزینه اضافی برای این موارد وجود داشته باشد. قبل از رزرو در این مورد توضیح دهید.

برق روزمره

از گزینه های خود آگاه باشید اینورتر در صورتی که هتلی شما را "پیاده روی" می کند. گاهی اوقات هتل ها بیش از حد رزرو می کنند و سپس اتاق شما که رزرو کرده اید در آنجا نخواهد بود. یعنی شما را به هتل دیگری هدایت می کنند. اگر نمی توانید از این وضعیت اجتناب کنید، باید در یک هتل مشابه یا اتاق ارتقا یافته برای مشکلات خود رزرو کنید.

آب بسته بندی شده ای اینورتر که در اتاق ها ارائه می شود را ننوشید. پس از ورود به اتاق ممکن است احساس خستگی و تشنگی کنید. در نتیجه، احتمالاً می خواهید بطری آبی را که روی پیشخوان می بینید، بخرید. هتل ها با دریافت هزینه های مضحک برای آب بطری از مهمانان بهره می برند. باشگاه بدنسازی هتل ممکن است آب رایگان داشته باشد. اگر نه، به یک فروشگاه رفاه مراجعه کنید و مقداری پول پس انداز کنید.

واضح است که اگر در هتل اقامت دارید، می خواهید ارزش دلار خود را بدست آورید. به هر حال، شما می توانید از آن پول در جای دیگری استفاده کنید. با رعایت نکات و توصیه های بالا فقط هتلی را با بودجه خود پیدا خواهید کرد و از استراحت خود لذت خواهید برد. در صورتی که دوباره به آنها نیاز داشتید این نکات را در دسترس داشته باشید.

منبع

https://arkainverter.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%af%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%88-%d9%87%d8%a7%db%8c%d8%aa%da%a9-hitek/

 

:: برچسب‌ها: برق ,
:: بازدید از این مطلب : 440
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 5 دی 1400 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: